ZIMNÍ CHEF TIME FEST 2018

16. 01. 2018 - 01. 02. 2018
Praha

O festivalu

Praha - Všichni milovníci zážitkové gastronomie si mohou v diáři vyznačit datum 16. 1. 2018. Právě v tento den odstartuje v dejvické restauraci AvantGarde food festival Chef Time Fest, který během pěti večerů až do 1. února nabídne milovníkům dobrého jídla a pití nestandardní zážitky v rámci večerů strávených s šéfkuchaři či při sledování šéfkuchařských duelů.

Festival Chef Time Fest je zavedenou značkou na pražské gastronomické scéně. Přivádí dohromady odborníky z nejrůznějších oblastí, hvězdy šéfkuchařského nebe a hlavně milovníky netradičních gastronomických zážitků. Další, již pátý ročník zimní verze festivalu Chef Time Fest, nabídne spoustu nových jmen a zážitků pro své návštěvníky.

 

Dva duely, dvě večeře se šéfkuchaři a exibice národního týmu AKC - ČR

I v rámci pátého ročníku zimního festivalu se hosté mohou těšit na zavedené formáty jednotlivých akcí. Celkem dvakrát se utkají šéfkuchařská esa a dvakrát budou moci také  návštěvníci akcí zvaných Chef's Table povečeřet se samotnými kuchaři, kteří jim menu připravovali. Poslední večeře festivalu bude pod taktovkou celého národního týmu AKC - ČR. Tento ročník se nám podařilo na program zařadit akce, jimž kralují zvučná jména jako: Radek David, Honza Kvasnička, Marek Šáda, Petr Hajný, Jan Beneš, Jiří Král, Tomáš Polák, Tomáš Levý, Ondřej Koráb, Tomáš Kněž, Marek Fichtner, Karolína Koncincová, Petr Vlásek a nově i celý národní tým AKC - ČR.

Kromě výborného jídla se návštěvníci festivalu mohou těšit na degustování výtečných vín značky Premier Wines, která doplnila chody i předešlých ročníků a další speciality.
Milovníci dobrého jídla a nadšenci do trendů moderní gastronomie se mohou těšit na 5. ročník zimního festivalu CHEF TIME FEST, který... více >

14. 11. 2017