ZIMNÍ CHEF TIME FEST 2017

08. 02. 2017 - 23. 02. 2017
Praha

O festivalu

Praha - Všichni milovníci zážitkové gastronomie si mohou v diáři vyznačit datum 8. 2. 2017. Právě v tento den odstartuje v dejvické restauraci AvantGarde food festival Chef Time Fest, který během sedmi večerů až do 23. února nabídne milovníkům dobrého jídla a pití nestandardní zážitky v rámci večerů strávených s šéfkuchaři, na škole vaření či při sledování šéfkuchařských duelů.

Festival Chef Time Fest je zavedenou značkou na pražské gastronomické scéně. Přivádí dohromady odborníky z nejrůznějších oblastí, hvězdy šéfkuchařského nebe a hlavně milovníky netradičních gastronomických zážitků. Další, již čtvrtý ročník zimní verze festivalu Chef Time Fest, nabídne spoustu nových jmen a zážitků pro své návštěvníky.

 

Tři duely, tři večeře se šéfkuchaři a škola vaření

I v rámci čtvrtého ročníku zimního festivalu se hosté mohou těšit na zavedené formáty jednotlivých akcí. Celkem třkrát se utkají šéfkuchařská esa a dvakrát budou moci také  návštěvníci akcí zvaných Chef's Table povečeřet se samotnými kuchaři, kteří jim menu připravovali. Týmu festivalu se podařilo na program zařadit akce, jimž kralují zvučná jména jako: Norbert Hojda, Marek Šáda, Pavel Sapík, Petr Vlásek, Jiří Král, Filip Sajler, Ondřej Slanina, Tomáš Levý, Pavel Býček, Radek David, Martin Svatek, Tomáš Kněž, Lukáš Želechovský, Jan Horký, Lukáš Skála, Tomáš Popp.

Kromě výborného jídla se návštěvníci festivalu mohou těšit na degustování výtečných vín značky Premier Wines, která doplnila chody i předešlých ročníků a další speciality.


16. 02. 2017 | Chef's Jam Meeting
Tomáš Brůha, Ondřej Slanina, Filip Sajler
17. 02. 2017 | Škola vaření
Julek Surmaj
17. 02. 2017 | Chef's Duel
Jiří Král , Pavel Býček
21. 02. 2017 | Workshop příprava kávy s odborníkem Tomášem Kombercem
23. 02. 2017 | Chef's Duel
Marek Šáda, Martin Svatek


Milovníci dobrého jídla a nadšenci do trendů moderní gastronomie se mohou těšit na 5. ročník zimního festivalu CHEF TIME FEST, který... více >

14. 11. 2017